HomeAktuální dopravní zprávy Dopravní zprávy R1

Dopravní zprávy R1

Připravili jsme pro Vás vždy aktuální výběr článků věnovaných momentální situaci na dálnicích České republiky. Naše aplikace neustálě monitoruje všechna důležitá internetová tisková média a pokud se někde objeví článek věnovaný dálniční problematice, neprodleně ho přidá na tuto stránku. Články filtrované dle konkrétní dálnice D1, D2, D3, D5, D8, D11 nebo přápadně rychlostní silnice R1, R4, R6, R7, R10, R35, R46.

Aktuální dopravní situace

Pokud Vás zajímá aktuální dopravní situace na dálnících České republiky, připadně místa kde dochází k dopravním zpožděním a tvoří se tam aktuálně dopravní kolony, tak klikněte na tyto odkazy pro dálnice D1, D2, D3, D5, D8 a D11.

Pro přidání naší aplikace k oblíbeným odkazům, klikněte prosím zde. Pokud se Vám naše aplikace líbí, podpořte nás prosím na Facebooku a dejte o ní vědět svým přátelům. Děkujeme.

MAJITELÉ SMARTPHONŮ S OPERAČNÍM SYSTÉMEM ANDROID POZOR! Připravili jsme pro Vás android mobilní aplikaci Monitor Dálniční Dopravy, které funguje bez jakékoliv registrace automaticky a zdarma. Aplikace si zjištujě z mobilního telefonu GPS pozici a automaticky informuje o problémech ve Vašem nejbližším okolí. Instalovat můžete v Google Play z tohoto linku.