HomeAktuální situace na D0

Aktuální dopravní informace D0

V experimentálním módu jsme spustili aplikaci, která by měla ulehčit všem řidičům cestujícím pravidelně po dálnici do práce život. Uživatel naší aplikace bude vědět vždy a včas ty nejaktuálnější informace o dálničních nehodách, dopravních výlukách a místech, kde se tvoří dlouhé kolony automobilů. A to pouze přesně v místech a časech, která ho zajímají.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chcete dostávat zdarma automaticky informace o dopravní situaci na dálnici na Váš e-mail nebo přes SMS zprávu do mobilu? Pokud ano, zaregistrujte se zdarma zde. Pro přidání naší aplikace k oblíbeným odkazům, klikněte prosím zde.

Základní informace o rychlostní silnici D0

dálnice D0, pojmenovaná Pražský okruh, stavebním sdružením označovaná jako SOKP (Silniční okruh kolem Prahy), je dálnice, která bude po dobudování tvořit vnější obchvat Prahy. Vychází z něj paprsčitě většina českých dálnic a rychlostních silnic. První úseky byly otevřeny v roce 1984, s dobudováním celého Pražského okruhu se počítá nejdříve v roce 2015. Na rozdíl od Městského okruhu, jehož dílčí úseky dostaly různé oficiální uliční názvy, označení Pražský okruh je ve všech částech vedoucích územím Prahy zároveň i oficiálním „názvem ulice“.

Více o rychlostní silnici se dozvíte zde.

Pokud se Vám naše aplikace líbí, podpořte nás prosím na Facebooku a dejte o ní vědět svým přátelům. Děkujeme.